Jesteś tu:  >  >  > Probis

BSX

 

Zastosowania

PROBIS przegubowe ramię, stanowiące najlepsze rozwiązanie techniczne z zakresu odciągania oparów emitowanych w trakcie: lutowania, prac laboratoryjnych, rzemieślniczych, branży złotniczej, gabinetach dentystycznych. PROBS/A to ramię z dwoma przegubami wyposażonymi w szybkie śruby do prawidłowego ustawienia na stacji roboczej, w zależności zapotrzebowania.

Ramię PROBIS może być mocowane do sufitu lub na stole warsztatowym.

Zasada działania
Zanieczyszczone powietrze jest zasysane przez jeden z siedmiu okapów, które można wymieniać w zależności od wymagań, (ramie może się obracać w zakresie 360 ° wokół własnej osi), następnie powietrze przechodzi przez rury z anodyzowanego aluminium połączonych elementami z tworzywa sztucznego odpornego na ścieranie, az do urządzenia filtrującego lub scentralizowanego systemu odpylającego.

Akcesoria
W uzupełnieniu oferty dostępnych okapów, model okrągły może być wyposażony w światła halogenowe w celu zwiększenia widoczności w obszarze roboczym. Na życzenie klienta możemy dostarczyć specjalne okapy wykonane z pleksiglasu do automatycznego spawania aby zapewnić kontrolę wzrokową nad przeprowadzanymi operacjami.

 

pobierz katalog pdf