Jesteś tu:  >  >  > Aircompact

AIRCOMPACT

 

Kolektor kurzu i spalin z system automatycznego czyszczenia pulsacyjnego
AIRCOMPACT składa się z elementów kaset filtracyjnych, które są szczelnie zamknięte w korpusie urządzenia i jest przeznaczony do stosowania w systemach centralnego odpylania. Filtr ten może być stosowany odpylania oparów i pyłów w zastosowaniach mechanicznych, chemicznych lub farmaceutycznych.

Zasada działania
Zanieczyszczone powietrze wchodzi przez łącznik poniżej leja i w związku z nagłym spadkiem prędkości na pierwszym etapie filtrowania większe cząstki zostają odcedzone i opadają do pojemnika odpylania. Drobniejsze i lżejsze cząstki przepływają przez jednostkę, która zawiera wkłady filtracyjne. Zanieczyszczone powietrze przepływa przez kasety filtrujące od zewnątrz do wewnątrz, w związku z czym pył osadza się na zewnątrz, a powietrze które przepływa przez pojemniki jest emitowana na zewnątrz oczyszczone. Stopniowe gromadzenie kurzu wymaga okresowego czyszczenia pojemników. Czyszczenia zwrotne przeprowadza się poprzez podmuch sprężonego powietrza, który powoduje wysoką częstotliwość ruchu oscylacyjnego kasety. Technika nadmuchu określana jest również jako "czyszczenie falą uderzeniową" i pomaga w procesie czyszczenia wstecznego bez potrzeby jakiejkolwiek innej operacji.

Możliwe Opcje: Wentylator dachowy (do 10 KM) w obudowie dźwiękoszczelnej, kasety wymienne od dołu, zawór, wydłużone nogi wsporcze, wydech powietrza na dachu, wykonanie ze stali nierdzewnej.

Opcje: system gaśniczy, panel przeciwwybuchowy.

 

pobierz katalog pdf