Jesteś tu:  >  > Odzyskiwanie surowców

Odzyskiwanie surowców

Zasysanie surowców ceramicznych

Za pomocą mobilnego agregatu S3 zasysana jest glinka kaolinowa. Narzut materiału z przenośników taśmowych lub drobny pył z zablokowanych filtrów musi zostać szybko usunięty, aby utrzymać urządzenia w czystości i gotowości do pracy.

 

 

* AGREGATY TYPU S

Eksploatacja odkrywkowa

W kopalni złota, po przetransportowaniu za pomocą przenośników taśmowych odłamków skalnych zawierających złoto, przeprowadza się czyszczenie sztolni za pomocą urządzeń zespołowych o wysokiej mocy, bazujących na agregatach KS.
Powstający przy pracach minerskich drobny pył i małe odłamki kamienia zawierają największą koncentrację złota, tak że inwestycja w urządzenie zwraca się w krótkim czasie.


* AGREGATAY SSĄCE KS

Czyszczenie urządzeń transportujących żwir

Narzut materiału na przenośnikach taśmowych, pył osadzony na urządzeniach i duże ilości materiału przy blokadach i wypadkach są odciągane za pomocą urządzenia S-3 i mobilnego separatora wstępnego. Oba urządzenia są dostarczane do miejsca z którego zasysany jest materiał. Alternatywnie można podłączyć separator wstępny do rurociągu, tak aby można było czyścić np. na wyżej położonych płaszczyznach. Separator wstępny transportowany jest za pomocą wózka widłowego, może być opróżniany np. na przenośnik lub do przesiewacza aby można było odprowadzić materiał do procesu produkcyjnego.

* AGREGATY TYPU S
* SEPARATOR WSTĘPNY