Jesteś tu:  >  > 22
System odkurzania fabryki keramzytu
Producent keramzytu potrzebował system odkurzania dla urządzenia przeznaczonego do napełniania worka piaskiem oraz jednostki rozdrabniającej piasek. Aplikacja miała zapewnić ręczne odkurzanie luźno nagromadzonego materiału z powierzchni podłóg i maszyn

Do czyszczenia urządzenia do napełniania worków dostarczyliśmy jednostkę MaxVac Central 100 i VEK 500-FA 6.
 
Dodatkowo na życzenie klienta również został dostarczony system rur ssawnych. Rurociąg ssący ma długość 41 metrów i 5 zaworów wlotowych. Najdłuższa odległość ssania to 22 metrów.

Do czyszczenia urządzenia do napełniania worków dostarczyliśmy jednostkę MaxVac Central 100 i VEK 500-FA 6. Dodatkowo na życzenie klienta również został dostarczony system rur ssawnych. Rurociąg ssący ma długość 41 metrów i 5 zaworów wlotowych. Najdłuższa odległość ssania to 22 metrów. Dla jednostki przeznaczonej kruszenia piasku dostarczyliśmy odkurzacz MaxVac Central 220 oraz VEK 500-FA. Również tutaj można było wykorzystać istniejący rurociąg. Wydobycie materiału ssania odbywa się w obu przypadkach w ręcznym wężem ssącym DN 60. Materiał zasysany przez rurociąg transportowany jest do lejów filtracyjnych. Później materiał jest odprowadzany do pojemników wyładowczych, które są częścią układu odkurzania. Wózek widłowy przewozi kontenery uchylne do obszaru rozładowania produktów, gdzie są opróżniane. Urządzenia ssące jest przeznaczone do wyciągu suchego i niepalnego materiału, który jest niebezpieczny dla zdrowia pyłów z zgodnie z normą EN 60335-2-69 z NDS wartości ≥ 0,1 mg / m³. System filtracyjny jest czyszczony na bieżąco w trakcie pracy z urządzeniem AirShock®. Dzięki tej instalacji byliśmy w stanie udowodnić po raz kolejny, że jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania technicznego dla klienta, łącząc innowacyjność i doświadczenie.