Jesteś tu:  >  >  > Universal no smoke

UNIVERSAL NO-SMOKE

 

UNIVERSAL NO-SMOKE samonośne ramię ssące, stanowi najlepsze rozwiązanie techniczne dla zasysania dymu spawalniczego, gazów, oparów, aerozoli, dymów, pyłów, itp .

Zasada działania
Zanieczyszczone powietrze jest zasysane przez przegubowego okap i przechodzi przez stalowe ocynkowane rury, odporne na zarysowania emaliowany do wentylatora wysokiej wydajności lub centralnego systemu rurociągowego systemu i stąd do urządzenia filtrującego. Rury i okap urządzenia UNIVERSAL NO SMOKE są połączone ze sobą za pomocą specjalnych opatentowanych połączeń przegubowych zewnętrznych. Połączenia te mają wysoką odporność, a wąż No-Flex umożliwia łatwy i wygodny ruch ramienia. Jednostka UNIVERSAL NO-SMOKE wyposażony jest w specjalny system, który umożliwia obrót 360 °, o ile jest zainstalowana na specjalnym stoisku. Zanieczyszczone powietrze przepływa przez kanał ssący utworzonym w ramieniu, i nie napotyka w nim na żadne przeszkody. Z powodu zmniejszonej długości węża w kolankach, straty ciśnienia są znacznie niższe niż w innych podobnych systemach dostępnych na rynku.

Mniejsze straty oznaczają mniejszą moc wentylatora, skąd bierze się oszczędność energii; niższa prędkość przepływu powietrza, a tym samym mniej hałasu.
 

pobierz katalog pdf