Jesteś tu:  >  >  > Jetclean df

JETCLEAN DF

 

Odpylacz mobilny JetClean DF wyposażone jest w filtry z wkładami poziomych które są odpowiednie do odpylania i filtracji dymów spawalniczych, pyłów, jak i małych ilości wiór. Model JetClean DF składa się z paneli stalowych malowanych proszkowo. Wstępnie wyposażony jest w przegubowe ramię z kołnierzem do połączenia z modelem UNIVERSAL SMOKE lub NO-SMOKE EVOLUTION. Model jest zaprojektowany do użytku wewnątrz pomieszczeń pracy.

Zasada działania
Zanieczyszczone powietrze jest zasysane przez wlot dzięki podciśnieniu powstającemu za pomocą wentylatora ssącego umieszczonego na stronie czystej. Jednostka filtracyjna składa się z pionowej komory wstępnej, w której najcięższe pyły są segregowane, a następnie opadają do pierwszym pojemnika zbiorczego. Po przyjściu przez labirynt z kartuszami filtrującymi o wysokiej sprawności, pozostałe pyły zbierane są w drugim pojemniku. Wysoka wydajność wentylatora umieszczonego na górnej części urządzenia, zapewnia wysoką zdolność ssania i niski poziom hałasu. Natomiast czyste powietrze jest wydalane się przez górny grill.


Doskonała wydajność wkładu filtra.
JetClean DF dzięki automatycznemu systemowi czyszczenia pneumatycznego (sprężonym powietrzem) zapewnia doskonałą wydajność wkładu filtra.

 

pobierz katalog pdf