Jesteś tu:  >  >  > Iperjet df

IPERJET DF

 

Model IPERJET DF wyposażony jest w poziome kasety filtrujące i jest przeznaczony do odsysania i filtracji dymów spawalniczych, pyłów oraz małych ilości wiórów, pyłów/dymów powstających w trakcie cięcia termicznego. Jest to urządzenie filtrujące przeznaczone do instalacji wewnątrz o ile pozwalają na to lokalne przepisy. Przefiltrowane powietrze może być zawracane do obszaru roboczego co znacznie większa oszczędności energii.

Zasada działania
Filtr składa się z jednej komory wstępnej, gdzie większość pyłów jest sortowana i następnie lokowana w pierwszym pojemniku zbiorczym. Po przejściu przez labirynt z wykorzystaniem nabojów filtrujących o wysokiej wydajności, zanieczyszczenia przemieszczane są do drugiego kosza zbiorczego gdzie filtracja dobiega końca i pozostaje jedynie pył. Dzięki wentylatorowi o wysokiej wydajności, który zamontowany jest na górze urządzenia, zapewniona jest wysoka zdolność zasysania oraz osiąga się niski poziom hałasu.

Wkłady filtracyjne
Poziome położenie pojemników umożliwia łatwy i szybki dostęp do serwisu strefy filtrowania.

Urządzenia sterujące

Wysoka wydajność wkładów filtrujących jest gwarantowana jest dzięki pneumatycznie regulowanym systemowi czyszczenia (sprężonym powietrzem).

 

pobierz katalog pdf