Jesteś tu:  >  >  > Evolution no smoke

EVOLUTION NO-SMOKE

 

EVOLUTION NO-SMOKE samonośne ramię ssące stanowi najlepsze rozwiązanie techniczne dla zasysania dymów spawalniczych, gazów, oparów, aerozoli, dymów, pyłów, olejów itp ..

Zasada działania
Zanieczyszczone powietrze jest zasysane przez przegubowy okap i przechodzi przez rury (wykonane stali ocynkowane odpornej na zarysowania) do wentylatora o wysokiej wydajności lub do centralnego systemu rurociągowego systemu, a stąd do urządzenie filtrującego. Rury i okap EVOLUTION NO-SMOKE są połączone ze sobą za pomocą specjalnych połączeń przegubowych zewnętrznych, a wysoka odporność elastycznych rury NO-SMOKE FLEX, które umożliwiają łatwy i wygodny ruch ramienia.NO-SMOKE Urządzenie EVOLUTION NO-SMOKE jest wyposażone w łożysko obrotowe, co umożliwia obrót o 360 °, o ile jest zainstalowane na specjalnym statywie. Przepływ zanieczyszczonego powietrza przepływa przez kanał ssący w ramieniu, więc nie ma utrudnień w przepływie powietrza. Z powodu zmniejszonej długości węża kolanach, straty ciśnienia są znacznie niższe niż w innych podobnych systemach na rynku.

Mniejsze straty oznaczają mniejszą moc wentylatora, stąd oszczędność energii; niższa prędkość przepływu powietrza, a tym samym mniej hałasu.
 

pobierz katalog pdf