Jesteś tu:  >  >  > Clean go

clean go

 

Nowa jednostka CLEAN GO dzięki niewielkim wymiarom jest łatwa w użyciu i bardzo wydajna i reprezentuje najnowsze rozwiązanie dla odpylania, filtrowania i dezodoryzacji oparów spawalniczych, rozpuszczalników, oparów i aerozoli w pomieszczeniach roboczych.
 
CLEAN GO została zaprojektowana zgodnie z najnowszymi technologiami przeznaczonymi dla przemysłu i rzemiosła, gdzie wymagana jest niska waga urządzenia w celu przenoszenia jednostek odplających pomiędzy działami firmy. CLEAN GO jest przeznaczony do zastosowania w różnych dziedzinach, takich jak zakłady utrzymania ruchu w przemyśle, warsztatów samochodowych, zakładach hydraulicznych. Konserwacji urządzenia ogranicza się do wymiany filtra i to jest prosta czynność która wymaga krótkiego czasu.
 
Zgodność z prawem
Urządzenie CLEAN GO został zaprojektowane i wykonane zgodnie z normami określonymi przez Amerykańską Konferencję Rządową Przemysłu Higienicznego, która ustaliła górne limity dotyczące maksymalnego stężenia MAC substancji zanieczyszczających (do dymów spawalniczych 5 mg / mc).
 
Maksymalna wydajność.
Wysoka skuteczność zastosowanego medium filtracyjnego, pozwala na osiągniecie skuteczności na poziomie 99% oraz pozwala na niemal całkowite wyeliminowanie zapachów.
 

pobierz katalog pdf