Jesteś tu:  >  > Katalog ogólny

Odpylacze i instalacje odpylające

GGK WIELAND POLSKA zajmuje się projektowaniem, produkcją, montażem urządzeń i instalacji odpylających. Wykonujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz pomieszczeń we wszystkich gałęziach przemysłu. Projektujemy i wykonujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych. Rozwiązujemy problemy związane z zanieczyszczeniami powietrza, które powstały jako wynik procesów produkcji


W zależności od rodzaju zanieczyszczenia stosujemy: filtry workowe, filtry patronowe, cyklony i inne odpylacze. Czyszczenie wkładów filtracyjnych odbywa się przez pulsacyjne przedmuchy sprężonym powietrzem
Instalacje odpylania mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu takich jak:
energetyczny, spożywczy, metalowy, odlewniczy, farmaceutyczny, drzewny, papierowy i wiele innych.


Nasze instalacje spełniają wszystkie wymagania w zakresie ochrony środowiska.

Odpylanie, odkurzanie, czyszczenie próżniowe i transport podciśnieniowy za pomocą agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z systemem filtracji w każdej wielkości i wszystkimi typami elementów rozprowadzających pył. Ochrona przeciwwybuchowa wg ATEX.

Stacjonarne agregaty ssące firmy Wieland Lufttechnik zasysają zanieczyszczenia poprzez zabudowane instalacje odkurzania i gromadzą je do dowolnych zbiorników lub urządzeń transportujących. Produkowane seryjnie elementy są dopasowywane do potrzeb indywidualnych.

 

Katalog ogólny

Prezentujemy produkty, które dotyczą przemysłowych instalacji powietrza, odpylania i oczyszczania. W katalogu ogólnym znajdują się produkty do uzdatniania powietrza typowe dla różnych sektorów przemysłu.

Przemysł

Wentylatory przemysłowe

Przemysł drzewny

Przemysł lakierniczy