Jesteś tu:  >  >  > Mfm

MFM

 

Jednostka modułowa MFN jest najtańszym i najbardziej praktycznym rozwiązaniem stosowanym do usuwania pyłów wymagających dużej powierzchni filtrowania (np drewna szlifowanie).
Filtr przeciwpyłowy mfm jest idealny do filtrowania trocin i wiórów, w małych ilościach, i nie wymaga użycia mini-silosu lub oddzielnego pojemnika (silosu).

Modułowa konstrukcja
Filtry MFM produkowane są z ocynkowanych płyt prefabrykowanych, które są montowane do standardowych jednostek modułowych 1 m (MFM 1), 2 m (MFM 2), 3 m (MFM 3), 4 m (MFM) 4. Taka konstrukcja pozwala na znaczne zmniejszenie koszty transportu.

Zwiększona wydajność filtrowania
Duża liczba kieszeni filtracyjnych wraz z przepuszczalnym poliestrowym filcem zwiększa wydajność filtrowania, a także zmniejsza spadki ciśnienia w porównaniu do tradycyjnych materiałów, takich jak bawełna. Typu A (280 g / m2) BIA U jest dostarczany w standardzie. Dla drobnych proszków należy używać B, który zalecany jest przy masie 400 g / m2.

Na życzenie klienta dostępne są również specjalne materiały filtrujące z powłoką antystatyczną i certyfikacji BIA USGi USG, C.

Oszczędność przestrzeni
Seria MFM została stworzona w celu uzyskania produktów odpylających o małych wymiarach w stosunku do powierzchni filtracyjnej. Oznacza to, że mogą być instalowane w miejscach gdzie dostępna przestrzeń jest niezwykle ograniczona.

Kieszenie filtracyje
Wibrator z napędem 0,12 KM / 95W jest dostępny w opcji. Aby uzyskać najlepsze wyniki czyszczenia, proces należy przeprowadzić, podczas gdy wentylator nie pracuje.

Wyjątkowo ekonomiczne
Seria MFM stanowi grupę najprostszych i najtańszych jednostek filtracyjnych o dużej powierzchni filtrującej.

 

 

pobierz katalog pdf