Jesteś tu:  >  >  > Iperjet df

IPERJET DF

 

Nowy filtr IPEJET DF wyposażone w naboje poziomych nadaje się do odsysania i filtracji dymów spawalniczych, pyłów drobnych i grubych, jak i małych ilości wiórów, pyłów / dymów z cięcia termicznego. Jest to urządzenie filtrujące przeznaczone do zainstalowania wewnątrz pomieszczeń pracy. Jeśli pozwalają na to lokalne przepisy przefiltrowane powietrze może być zawracane do obszaru roboczego co daje znaczne oszczędności energii. Filtr składa się z komory wstępnej, gdzie są najbardziej pyły sortowane, a następnie gromadzone pierwszym pojemniku zbiorczym.
Po przejściu przez labirynt składający się z wkładów filtrujących o wysokiej wydajności i dokonuje się drugi etap filtracji pozostałych pyłów.
Dzięki wentylatorowi o wysokiej wydajności, który zamontowany jest na górze urządzenia, zapewniona jest wysoka zdolność zasysania oraz osiąga się niski poziom hałasu.

Wkłady filtracyjne z włókna
Poziome położenie pojemników umożliwia łatwy i szybki dostęp do serwisu strefy filtrowania.

Wyłącznik ciśnieniowy - Przełącznik ON / OFF

Wysoka wydajność wkładów filtrujących jest gwarantowana jest dzięki pneumatycznie regulowanym systemowi czyszczenia (sprężonym powietrzem).

 

pobierz katalog pdf