Jesteś tu:  >  >  > Fm

FM

 

FM to najtańsze i najbardziej praktycznym rozwiązane przeznaczone do usuwania pyłów wymagających dużej powierzchni filtrowania. Filtr przeciwpyłowy FM można stosować do filtrowania pyłów i małych wiór, gdzie ilość nie jest tak duże, aby konieczne było użycie mini-silosu lub oddzielnego pojemnika.

Modułowa konstrukcja
Filtry FM składają się z ocynkowanych płyt prefabrykowanych, które montowane są w standardowych jednostek modułowych 1 m (FM 1), 2 m (2), FM 3 m (3), FM 4 m (FM 4) i 5 m (FM 5).

Zwiększona wydajność filtrowania
Duża liczba kieszeni filtracyjnych wraz z przepuszczalnym poliestrowym filcem zwiększa wydajność filtrowania, a także zmniejsza spadki ciśnienia w porównaniu do tradycyjnych materiałów, takich jak bawełna. Typu A (270 g / m2) BIA U jest dostarczany w standardzie. Dla drobnych proszków należy używać B, który zalecany jest przy masie 400 g / m2. Na życzenie klienta dostępne są również specjalne materiały filtrujące z powłoką antystatyczną i certyfikacji BIA USG i USG, C.

Oszczędność przestrzeni
Urządzenia z grupy FM zostały stworzone w celu uzyskania urządzenia o małych wymiarach w stosunku do powierzchni filtracyjnej. Oznacza to, że mogą być instalowane w miejscach gdzie przestrzeń dostępna jest niezwykle ograniczona.

Wyjątkowo ekonomiczne
Seria FM stanowi najprostszą i najtańszą gamę jednostek filtracyjnych o dużej powierzchni filtrującej.

 

pobierz katalog pdf