Jesteś tu:  >  >  > Cem

CEM

 

Szkodliwe opary, pyły i tlenki metali powstają w trakcie cięcia stali. Z tego powodu został stworzony modułowy system stołów odpylających cechujących się selektywnym odpylaniem zaprojektowanym w celu poprawy warunków pracy oraz aby zwiększyć wydajność wykonywanych prac.

Obsługa
Koncepcja modułowa jest kluczem do optymalizacji odpylania i uzyskania oszczędności energetycznych. Odpylacz jest uruchamiany przez ruch strumieni tlenu, zatem opary są zasysane tylko wtedy, gdy jest to konieczne.

Wygląd
Stół składa się z serii modułów, z przesuwanymi panelami także przedmiot poddawany obróbce, może być umieszczony w dowolnym miejscu. Łatwo również połączyć stół do systemu zasysania. Opisany zestaw daje elastyczność zastosowań systemu, dzięki czemu można go wykorzystać w szerokim zakresie urządzeń. Urządzenie jest szybkie i łatwe w montażu oraz zapewnia niskie koszty eksploatacji i konserwacji.

Uzdatnianie powietrza i filtracja
Uzdatniania powietrza oraz system filtracji może być zbudowany zgodnie z wymaganiami klienta lub przepisami dotyczącymi lokalnej emisji.

 

pobierz katalog pdf